Про нас

Наша Історія


Наша історія почалась у 2015 році з моєї мрії - створити стильне взуття, як у дорослих, але для своєї маленької доньки Евеліни.
Якщо запитати у маленької дівчинки які вона хоче туфлі - то вона абсолютно точно відповість, що мріє мати такі самі гламурні туфлі, як у мами. Але, на жаль, більшість брендів дитячого взуття створюють кольорове взуття з купою квіточок так дитячих принтів.

Я створила свою першу ідеальну пару взуття - лакові дитячі Челсі і вони стали бестселером. Потім були ідеальні високі чорні чоботи, а ще пізніше - дитячі Казаки. Ця ідеологія #недитячогодитячоговзуття стала основою бренду EVIE. Також бренд EVIE став першим в Україні, хто почав використовувати лаковану шкіру з антивандальним покриттям.

У 2019 році ми відкрили свій перший Франчайзинговий магазин, і надалі розширили мережу до 8 магазинів по Україні.

А вже у 2020 році я зрозуміла, що нам час розширюватись і створила новий напрямок - Дитячий Одяг, а також започаткувала свою марку одягу для дівчат LuBlu.

У 2022 році я наважилась здійснити і свою власну мрію - Бренд дорослого Одягу та Взуття, який вирізняє. NO ONE IS YOU - вирізняйся. Став основою першого рекламного кампейну для дорослих від нового бренду "LBL by Valentyne". Цей бренд створений для жінок, які люблять відрізнятись, приковувати до себе увагу та підкреслювати свою неповторність і унікальність.

Сподіваюсь, Ви станете нашим постійним шанувальником ♥

EVIE - це завжди трендовий дизайн, відмінні матеріали та комфортний сервіс із приміркою вдома.